Ренійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 14.04.2022 14:45

Шановні клієнти!

Ренійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує, що за допомогою нового електронного сервісу Телеграм канал @DCZ_worknow_bot шукачі роботи та роботодавці зможуть передивитись багато корисної інформації  - дізнатися  про професійне навчання, знайти роботу, розмісти самотійно вакансії, зробити підбір персоналу, передивитись законодавчі матеріали, контакти та адреси центрів зайнятості .

При переході за посиланням @DCZ_worknow_bot сервісу Телеграм канал, роботодавець обирає направлення «Роботодацям». Далі буде запропоновано перелік послуг, в т.ч. подання вакансії. Вакансія подається через заповнення Гугл - форми вакансій або виконуючи послідовні команди внутрішнього бота. Інформація за вакансіями щоденно оновлюється на Телеграм каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості».

Шукачі роботи обирають вкладку «Громадянам» та переглядають запропоновані вакансії та інші послуги.

За додатковою інформацією звертайтесь до фахівців Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А, або за телефоном: (04840)41066.