До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

Дата: 13.04.2022 16:03

15 квітня 2022 року об 11.00 за  адресою: м. Рені, вул. Гагаріна, будинок 15 (зала Будинку культури Ренійської міської ради), відбудеться двадцять друга  позачергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Рекомендований порядок денний двадцять другої  позачергової сесії Ренійської міської ради:

- Про внесення змін до рішення Ренійської міської ради від 24 лютого 2022 року №475-VIII «Про затвердження структури виконавчих органів Ренійської міської ради та їх загальної чисельності»

- Інші питання.

Проект рішення двадцять другої  сесії Ренійської міської ради VIII скликання розміщені на офіційному сайті Ренійської міської ради http://renimvk.od.ua/information/3479-do-vdoma-deputatv-renyskoyi-mskoyi-radi-ta-zhitelv-renyskoyi-mskoyi-teritoralnoyi-gromadi.html.