Відповідно до наказу Одеської обласної військової адміністрації від 30.03.2022 року № 2, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, на території Ренійської міської територіальної громади забороняється:

Дата: 11.04.2022 17:22

•  торгівля сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, алкогольними напоями (крім алкогольних напоїв із вмістом етилового спирту до ЗО відсотків об'ємних одиниць в період з 09 години 00 хвилин до 15 години 00 хвилин 30.03.2022 року) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) в Одеській області до завершення дії військового стану в установленому порядку;
  • продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань.

• Фото без опису