Ренійська Громада продовжує приймати переселенців

Дата: 04.04.2022 10:02

Щодня до Ренійської громади приїжджають нові переселенці, зокрема це жінки з дітьми, то ж зростає потреба у продуктах харчування, засобах гігієни та підгузках. Завдяки особистої участі Ренійського міського голови Ігоря Плєхова, налагодженій співпраці керівництва нашої громади та старост сіл з містами-побратимами, румунськими громадами та волонтерськими організаціями, які передають нам медикаменти та гуманітарну допомогу– наша громада забезпечує своєчасне формування та розподіл допомоги серед тих, хто її вкрай потребує. 1 квітня 178 дорослих і 103 дитині ВПО згідно наданих списків в черговий раз отримали все необхідне – від продуктів харчування, одягу, взуття – до засобів гігієни та підгузок.

"Кожного дня сто-двісті сімей приймають допомогу та консультації. Поспілкувались з людьми. Приємно вразило, з якою вдячністю вони відгукуються про керівництво і мешканців нашої громади – про наших волонтерів, про працівників соціальної сфери, про комунальників, лікарів. Людське ставлення має величезне значення. І коли ми об’єднуємо зусилля – можемо допомогти набагато більше", – сказав заступник міського голови Іван Стадніков.