Ренійська Громада єднається задля допомоги Одесі та Миколаєву

Дата: 29.03.2022 16:54

Завдяки гуманітарній допомозі з Румунії та Німеччини, яку ці країни надали Ренійській громаді з перших днів російської агресії – керівництво громади не тільки продовжує надавати соціальну підтримку місцевим мешканцям, переселенцям і забезпечувати всім необхідним села Ренійської територіальної громади, а також відправляє допомогу в лікарні Одеси та регіони, які потерпають від ворожих обстрілів. Для потреб Миколаївської області направили ліки та медикаменти першої необхідності, засоби особистої гігієни та продукти харчування. Один із перших допомогу отримав Миколаївський дитячий будинок – гуманітарний вантаж включав все необхідне для вихованців закладу. 28 березня другий гуманітарний вантаж, а саме: ліки та медичні товари, дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни та продукти харчування відправились до Одеської обласної дитячої лікарні і Одеського військово-медичного клінічного центру. Керівництво громади і волонтери щиро дякують усім, хто передає нам гуманітарну допомогу, яку ми можемо відправляти в регіони де вона вкрай потрібна. Разом – ми єдині і непереможні. Зараз докладаємо максимум зусиль для підтримки наших громадян та збройні сили, об’єднались, і плануємо надалі доставляти гуманітарну допомогу, і підтримувати один одного.

«Це мирні кроки до нашої спільної перемоги», - зазначив Ренійській міський голова Ігор Плєхов