Дата: 25.03.2022 11:15

??ПОВІДОМЛЕННЯ??
про порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

??Шановні мешканці Ренійської громади!
Особи, які мають бажання та можливість безкоштовно прихистити у себе вдома переміщених осіб можуть отримати від Держави компенсацію на покриття витрат на проживання, у тому числі витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

??Для цього власнику жилого приміщення необхідно із заявою звернутися до органу місцевого самоврядування та обов’язково зареєструватися на веб-ресурсі «Прихисток» з внесенням відомостей щодо приміщень приватного житлового фонду.

??Заява надається у довільній формі на ім’я Ренійського міського голови із згодою на використання та обробку персональних даних, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб, датою фактичного розміщення переселенців, адресою розміщення та номером телефону власника майна, до якої додаються копії наступних документів:
????паспорта власника майна;
????ідентифікаційного номеру платника податків власника майна;
????документів, що підтверджують право власності на майно, в якому розміщуватимуть переселенців;
????документів, що посвідчують особу розміщених осіб;
????документа, що підтверджує включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

????Для зручності власників майна заяви приймаються в кожному старостинському окрузі Ренійської міської територіальної громади та у виконавчому комітеті Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.
????Отримати додаткову інформацію можливо за вказаними нижче ??номерами телефонів:
????м. Рені: МАРТИНОВА Юлія Вікторівна +38(096)107-37-34
????с. Долинське: САЛІ Валентин Іванович +38(068)817-48-84
????с. Котловина: КАЗАНИ Олександр Степанович +38(097)580-57-77
????с. Лиманське: ВАЛЬЧЕНКО Володимир Васильович +38(097)938-31-85
????с. Новосільське: ВОЙНОВ Андрій Дмитрович +38(098)316-19-53
????с. Орлівка: КІРОНАКІ Михайло Іванович +38(096)727-99-66
????с. Нагірне: ЗАГОРСЬКИЙ Олександр Миколайович +38(067)590-53-72
????с. Плавні: КАРА Олена Миколаївна +38(097)633-70-26

??ВАЖЛИВО??Компенсація розраховується не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.