Освітній процес під час війни в закладах освіти Одеської області

Дата: 09.03.2022 10:00

???? Як навчатимуться діти під час війни

???? У зв'язку з тим, що в частині регіонів України зберігається реальна загроза життю та здоров'ю мирних жителів, а в більшості з них по кілька разів на день оголошується повітряна тривога, МОН рекомендує після завершення канікул організовувати роботу навчальних закладів залежно від конкретної ситуації:

????Тимчасове призупинення освітнього процесу;

????Організація освітнього процесу за дистанційною формою навчання (за погодженням з військово-цивільною адміністрацією).

Формат навчання залежатиме від поточної ситуації в регіоні та рішення місцевої влади.

Щодо ЗНО та ДПА

???? На Одещині та загалом в Україні скасували пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке мало відбутися 19 та 26 березня. Про це повідомили в Одеській міській раді із посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що рішенням МОН України учнів 4-х та 9-х класів звільнено від ДПА.