21-а чергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Дата: 24.02.2022 17:17

Сьогодні, 24 лютого відбулась 21- а чергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання. На початку сесії виступив начальник  відділення Ренійський ВП Головного управління Національної поліції в Одеській області Микола Піщанский та Начальник другого відділу Ізмаїльського РТЦК та СП підполковник Алексєєнко А.В. щодо обстановки введення надзвичайного стану в Україні.

На засіданні були присутні 24 депутати, заступники міського голови, начальники відділів , старости сіл. Варто зазначити, що завдяки плідній співпраці та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій. Тому сьогодні депутатами одноголосно схвалювали проєкти рішення, серед яких були земельні, освітні та соціальні питання.