УВАГА! ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ДЕРЖАВІ ІЗРАЇЛЬ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ПРИ ПОСЕРЕДНИЦТВІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ.

Дата: 16.02.2022 16:45

УВАГА!

Можливість тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль надається українським громадянам в рамках виконання Імплементаційного протоколуА (будівельна галузь) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль від 07.06.2016 року.

В Х турі відбору українських працівників планується працевлаштування 2000 осіб.

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

опалубник - будівельні роботи (промислове будівельна опалубка, опалубка з дерева)обов'язковим є вміння читати плани будівництва;

арматурник  вигін заліза (обов'язковим є вміння читати плани будівництва),

плиточник – укладання керамічної плитки підлоги та стін,

штукатур .

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

- громадянство України;

вік 25-50 років ;(на дату подачі заяви до БЦЗ);

- ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

- відсутність родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

- відсутність судимості;

- мати добре здоров’я, не страждати від хронічних захворювань, включаю-

чи (аде не обмежуючи ними)туберкульоз, гепатит, сифіліс, гонорею та СНІД,

- має бути  фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах( спека, холод), включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів мінімум 211 годин щомісяця.

- володіти  професійними  навиками ,досвідом і високим рівнем здібностей в одній з зазначених професій: опалубник, арматурник, плиточник або штука-

тур.

Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

- документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

- облікова картка платника податків;

- та копії цих документів.

Кандидати, які відповідають умовам, повинні  будуть здати професійні іспити, проведені ізраїльською владою, щоб визначити їх професійні навички, які планується провести з 04.04.2022 по 08.04.2022

Якщо Вас зацікавила ця інформація, Вам необхідно надати заяву про включення  до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі у Ренійську філію Одеського обласного центру зайнятості за адресою: м.Рені,вул.Соборна 78-А.Довідки за телефоном( 04840)43139 або (04840)40441.