Співпраця з новоствореним роботодавцем: оперативний підбір працівників.

Дата: 15.02.2022 16:46

Співпраця з новоствореним роботодавцем: оперативний підбір працівників.

Питання працевлаштування шукачів роботи в малих містечках залишається дуже гострим і сьогодні. Одним із важелів вирішення цього питання є  створення нових робочих місць.

Приватний підприємець Галина Д.  розпочала свою діяльність на початку цього року. Вона вирішила відкрити  невеличкий магазин з продажу м’ясних продуктів і напівфабрикатів та уютне кафе.

«Зпочатку я спробувала самостійно знайти працівників, але  це виявилось не простим завданням і тоді я  вирішила звернулась  до фахівців Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості по допомогу в укомплектуванні вакансій, а саме  - кухар, продавець продовольчих товарів, прибиральник приміщень»  - розповідає Галина.

Фахівцями філії проведена певна робота з метою швидкого укомплектування роботодавця кваліфікованими кадрами.

Підбір працівників проведено їз використанням профдіагностичних методік. Після успішної співбесіди з працедавцем три безробітні  успішно приступили до виконання своїх посадових обов’зків.

Усі задоволені – роботодавець швидко знайшла кваліфікованих працівників, а шукачі – очікувану роботу.