Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Роз’яснення питань щодо працевлаштування та профорієнтації клієнтів пробації

Дата: 26.01.2022 09:04
Кількість переглядів: 447

Роз’яснення питань щодо працевлаштування

та профорієнтації клієнтів пробації

 

         24 січня 2022 року  фахівцями Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості спільно з Ізмаїльським районним відділом № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області організовано та проведено онлайн-зустріч для  клієнтів пробації.

Заступник начальника відділу  Людмила Руденко закцентувала увагу на головній меті діяльності державної служби зайнятості – це допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцю – у доборі працівників, а також перелічила наявні вакансії, які на теперішній час є актуальними для офіційного працевлаштування в Ренійській територіальній громаді. Також фахівець роз’яснила, що у разі відсутності підходящої роботи, особі може бути надано статус безробітного з виплатою допомоги по безробіттю на період пошуку роботи.

Фахівець філії Катерина Попова  ознайомила  клієнтів  пробації, що в службі зайнятості існують сучасні інструменти з профорієнтації - це профорієнтаційні та психологічні тести, які можливо пройти як удома, так і в центрі зайнятості. Разом із консультантом центру зайнятості можливо оцінити свої можливості, обрати напрям навчання чи роботу. Якщо роботи за фахом не знайшлося, Філія запропонує підвищити кваліфікацію або оволодіти новою професією, набути нових компетенцій шляхом стажування на робочому місці у роботодавця або на короткотермінових курсах. Професійне навчання здійснюється у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Працівники Філії допоможуть у складанні резюме, підготувати до співбесіди (онлайн співбесіди) із роботодавцем, що дозволяє прискорити процес працевлаштування.

Присутнім наголошено, що послуги служби зайнятості безкоштовні.

На завершення консультаційної бесіди, фахівці Ренійської філії  побажали присутнім добрих перспектив у пошуку роботи.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора