Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ренійською районною філією Одеського ОЦЗ спільно зі Службою у справах дітей та Центром надання соціальних послуг було проведено семінар щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

Дата: 25.01.2022 11:09
Кількість переглядів: 390

Ренійською районною філією Одеського ОЦЗ  спільно зі Службою у справах  дітей та Центром надання соціальних послуг  було проведено семінар  щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

         Учасниками заходу стали особи, які перебувають на обліку в Ренійській районній філії. Основною метою зустрічі  стало   формування усвідомленого рішення потенційних кандидатів щодо створення патронатної родини, підготовка до здійснення функцій патронатних вихователів шляхом формування необхідних сфер компетентності, залучення потенційних вихователів до створення патронатних сімей.

         Присутніх поінформовано, що  патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або законними представниками складних життєвих обставин.

         Представники соціальних служб  детально презентували  алгоритм надання послуг патронату над дитиною та спільно  розглянуто кожен із етапів. На які питання людина повинна відповісти  сама собі перед  тим як зайнятись цією благородною справою?

         Приведено приклад патронатної сім`ї  Ренійської територіальної громади, яка вже на протязі  довгого часу з любов`ю та професіоналізмом  виліковує поранені дитячі сердечка.

         Наприкінці семінару зацікавлені люди задавали багато питань  з приводу  патронатного виховання, ділились між собою емоціями та почуттями. 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора