Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ НА КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 11.01.2022 17:31
Кількість переглядів: 327

На селекторній нараді в Одеській облдержадміністрації, яку з головами районних державних адміністрацій, районних рад і територіальних громад, в режимі онлайн, провів голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, розглянули питання поточного стану захисту державного кордону у межах Одеської області.

«З метою виконання вимог чинного законодавства у сфері охорони державного кордону, зокрема рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30.07.2021 стосовно оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки вздовж державного кордону шириною 30 – 50 м, Південним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України спільно з органами місцевого самоврядування активізовано проведення заходів з викупу, примусового відчуження земельних ділянок, що перебувають у приватній власності, з метою їх подальшої передачі у постійне користування військовим частинам Державної прикордонної служби України. Наразі проведено роботу з узагальнення інформації щодо вказаних ділянок та створення відповідного реєстру (із визначенням їх власників, користувачів, кадастрових номерів, цільового призначення, форм власності) для подальшого розміщення в їх межах вздовж державного кордону ліній прикордонних інженерних споруд», – доповів директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергій Готко.

За інформацією Сергія Готка, в межах Одеської області потребують відведення у власність Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України прикордонні земельні ділянки, розташовані на території Подільського, Роздільнянського, Одеського, Білгород-Дністровського, Болградского та Ізмаїльського районів, загальною протяжністю 1052,1 км та загальною площею 5259,85 га (без врахування 45,6 га земельної ділянки в межах Біосферного заповідника Вилківської територіальної громади).

«Впродовж 2021-го року Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області спільно з Південним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України проведено первинний аудит земельних ділянок вздовж державного кордону у межах Одеської області щодо визначення права власності, за результатами чого встановлено, що з 3180-ти земельних ділянок, що мають бути відведені у постійне користування Південному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України, розпайованими є 3172 (загальною площею 4444 га). Також у постійне користування ПРУ ДПСУ мають бути відведені заповідні землі (Нижньодністровський національний парк) разом з територіями вздовж берегових ліній водних об’єктів (Кучурганське водосховище, р. Дністер, р. Дунай) – 8 ділянок загальною площею 1270 га» – додав директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора