Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Державна податкова служба інформує

17 Серпня, 2023 р., 15:06
Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій. ПРРО від ДПС – це програмне рішення, застосовне для операційних систем Windows, Android, iOS, та Web-версія, яке інтегрується з фіскальним сервером ДПС. Функціональні можливості ПРРО від ДПС:  відкриття/закриття/автозакриття зміни;  формування, реєстрація, видача чеків;  додавання товарів/послуг у чек з номенклатури або вручну;  друк та відправка фіскальних чеків покупцям на електронну пошту/месенджери;  ведення довідників номенклатури (експорт/імпорт даних);  ведення довідника ставок податків;  використання сканера штрихкодів;  додавання штрихкоду марки акцизного податку;  різні форми розрахунку (готівкова/безготівкова/комбінована);  оформлення знижки/повернення товару на окремий товар/чек;  формування та перегляд X-звіту, Z-звіту;  відправка Z-звіту до фіскального сервера;  перехід/вихід у/з режиму офлайн із можливістю збереження/передачі даних до фіскального сервера. Інформаційна підтримка за телефоном: 0800501007. Консультації від фахівців Ренійської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області щоденно з 08:30 до 17:00 за телефоном: 0484045706.
09 Серпня, 2023 р., 11:47
Закон 3219-ІХ: щодо дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону. Умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі. Процедури реєстрації РРО/ПРРО встановлені порядками, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048 тут. Форми для реєстрації ПРРО та інструкції щодо їх заповнення знаходяться тут. ДПС пропонує до застосування безоплатне ПРРО від ДПС, функціонал якого відповідає законодавчим вимогам, а придбання, оновлення та застосування не потребує витрат та спеціальних навичок користувача. ПРРО від ДПС, як і всі інші ПРРО, підлягає реєстрації в контролюючому органі. Завантажити ПРРО від ДПС можна тут. �� Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісуInfoTAX» �� https://t.me/infoTAXbot �� Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua http://od.tax.gov.ua/ #ДПС_в_Одеській_області #StopRussianAggression #разомпереможемо
09 Серпня, 2023 р., 11:46
Щодо роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), відновлено дію абзацу сьомого статті 5 Закону № 265, у зв’язку з чим використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено. Отже, з 01.08.2023 забороняється робота ПРРО в режимі офлайн, якщо таким ПРРО не отримано діапазон фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером ДПС, які присвоюються розрахунковим документам ПРРО, що працює в режимі офлайн. ПРРО працює в режимі офлайн лише в період, протягом якого відсутній зв’язок між ПРРО та фіскальним сервером ДПС. �� Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісуInfoTAX» �� https://t.me/infoTAXbot �� Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua http://od.tax.gov.ua/ #ДПС_в_Одеській_області #StopRussianAggression #разомпереможемо
05 Квітня, 2023 р., 12:57
До уваги платників податків!
14 Листопада, 2022 р., 11:24
З 14.11.2022 року, на період дії воєнного стану, сервісне обслуговування платників податків (платників єдиного внеску), зокрема, приймання кореспонденції, надання адміністративних послуг, прийняття паперової звітності, виконання інших функцій сервісного обслуговування здійснюється органами ДПС за оновленим графіком роботи:
25 Липня, 2022 р., 17:25
22 липня 2022року відбувся сеанс «гаряча лінія» з питань щодо  одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами. На запитання відповіла  начальник Ренійської ДПІ Головного управління ДПС В Одеській області Марина Занет.
23 Березня, 2022 р., 09:18
Про використання кваліфікованих електронних підписів платниками податків
23 Лютого, 2022 р., 10:06
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування
17 Лютого, 2022 р., 15:45
Податківці Рені провели зустріч з платниками.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора