Заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Самбурський Олексій Борисович

Самбурський Олексій Борисович  народився  1 грудня 1981 року в м. Рені  Одеської області. Освіта вища.

У 2006 році закінчив Одеську Державну академію холоду за спеціальністю «Теплоенергетик».

У 2009 році закінчив Українську Державну академію залізничного транспорту за спеціальністю  «Рухомий склад та спеціальна техніка залізничного транспорту».

Трудова діяльність:

З 20.11.2006 року до 10.04.2020 року працював у локомотивному депо Рені виробничого підрозділу «Локомотивне депо Одеса-Сортувальна» Одеської залізниці на посадах: роздавальник нафтопродуктів, інженер-технолог технічного відділу, інженер 1-ї категорії, головний інженер.

Сімейний стан – одружений, має доньку та сина.

Стадніков Іван Олексійович

Стадніков Іван Олексійович  народився 22 травня 1956 року в м. Рені  Одеської області. Освіта вища.

У 1979 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Інженер-гідротехнік».

Трудова діяльність:

З 1979 року до 1984 року працював виконробом на Ніжньокаменскький ГЕС в м.Набережні Челни. З 1984 по 2005 роки працював в м.Рені в комбінаті громадського харчування інженером, виконробом, директором комбінату. З 2005 року по 2015 рік працював в Ренійській райнонній державній адміністрації заступником голови райдержадміністрації з соціальних питань.

Сімейний стан – одружений, має доньку та сина.