Перший заступник міського голови

Чакир Людмила Валеріївна

Людмила Валеріївна Чакир народилася 11 січня 1975 року в м Рені Одеської області. Освіта вища. У 1997 році закінчила Одеський технічний коледж за спеціальністю «Економіка підприємств». У 2005 році закінчила ЗАТ «Дніпропетровський університет економіки і права» за спеціальністю «Фінанси».

Трудова діяльність:

1994-1997 - бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Ренійської районної державної адміністрації.

1997-1999 - економіст бюджетного відділу фінансового  управління Ренійської районної державної адміністрації.

2000-2004 - економіст бюджетного відділу фінансового управління Ренійської районної державної адміністрації.

2004-2006 - завідувач сектору прогнозування та аналізу податкових надходжень Ренійської міжрайонної державної податкової інспекції.

2006-2009 - головний державний податковий інспектор відділу оподаткування юридичних осіб державної податкової інспекції в Ренійському районі Одеської області.

2009-2011 - заступник начальника фінансового управління Ренійської районної державної адміністрації - начальник бюджетного відділу.

2011-2015 - начальник фінансового управління Ренійської районної державної адміністрації

16 листопада 2015 року рішенням сесії Ренійського міської ради сьомого скликання затверджена на посаду заступника Ренійського міського голови з соціальних, фінансово-економічних питань та бюджету.

З 1 січня 2019 року працює на посаді заступника Ренійського міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

З 8 грудня 2020 року затверджена на посаду першого заступника Ренійського міського голови Ізмаїльського району Одеської області