Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОЄКТ «КІБЕР-ВОЛОНТЕР»

Дата: 09.07.2024 13:50
Кількість переглядів: 24

Одеська обласна державна (військова) адміністрація оголошує про запуск нового проєкту «Кібер-волонтер», що має на меті створити мережу освічених та активних громадян, які будуть сприяти підвищенню цифрової грамотності та кібербезпеки в Одеській області через навчання представників громадськості та активне впровадження цифрових ініціатив у районах та територіальних громадах.

Кібер-волонтерице активні учасники громади, які використовують свої ІТ-навички для підтримки та розвитку територіальної громади в цифрову епоху. Вони сприяють зміцненню цифрової компетентності громади та покращенню доступу до муніципальних послуг через Інтернет, забезпечують суспільну участь та прозорість управління.

Вибрані представники з семи районів області пройдуть спеціалізовані курси з кібербезпеки та цифрового розвитку і після успішного завершення навчання отримають сертифікати від Департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту Одеської обласної державної (військової) адміністрації.

Після завершення навчання ці представники будуть організовувати та проводити освітні заходи (семінари, лекції, тренінги) для місцевих мешканців різних вікових та соціальних груп. Крім того, вони також допомагатимуть жителям з питань цифровізації та проводитимуть навчання нових кандидатів у волонтери від територіальних громад.

Кібер-волонтери будуть активними промоутерами цифровізації, сприяючи впровадженню новітніх технологій у повсякденне життя громади. Волонтери зможуть брати участь у різноманітних ініціативах, що спрямовані на розвиток громад у цифровій сфері, забезпечуючи прозорість та доступність муніципальних послуг через Інтернет.

Таким чином, проєкт «Кібер-волонтер» має на меті не лише підвищення цифрової грамотності, але й активне залучення громади до процесів цифрової трансформації, сприяючи розвитку та вдосконаленню життя в регіоні.

Бажаючим долучитись до кібер волонтерського руху просимо заповнити Google Форму  за посиланням

https://forms.gle/drSyDbi1BVafaQiV7


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора