Дата: 12.04.2022 10:18

З метою запобігання виникненню, поширенню пожеж та їх ліквідації, забезпечення протипожежного захисту населених пунктів, природних екосистем та сільгоспугідь протягом пожежонебезпечного періоду 2022 року на території Ренійської міської територіальної громади забороняється:

• розведення багать у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій зеленого відпочинку), а також випалювання стерні, сухої рослинності та сміття на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

За самовільне випалювання сухої рослинності правопорушники будуть притягнути до адміністративної відповідальності згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.